pozyczki online

O nas

 

salonPomysł

Pomysł pojawił się sam. Chodząc po wielkich sklepach meblowych, będąc częścią tej szerokiej społeczności dostrzegliśmy pewną lukę. Mianowicie ciekawy produkt zawsze okazuje się czymś ograniczony. Rozmiar, kolor, wzór, a wreszcie drobne zmiany w jego konstrukcji są przeważnie na jakimś etapie odgórnie ustalone, niezmienne. A gdyby tak znaleźć ludzi otwartych, elastycznych, dla których każdy nowy mebel jest wyzwaniem, stworzenie czegoś nowego jest krokiem na przód? I stąd pomysł...

Chcemy, dzięki współpracy z elastycznymi producentami tworzyć meble niestandardowe, mogące mieć dowolne wymiary, kolory, rozwiązania. Chcemy abyście mogli Państwo dopasować każdy z oferowanych przez nas mebli do swoich konkretnych potrzeb, nie będąc ograniczeni żadnymi barierami. Jesteśmy w stanie wykonać każdy mebel, również w oparciu o projekty, zdjęcia a nawet proste rysunki.

Oferta

Jak każdy, szanujący się Salon meblowy my również wychodzimy od pewnych standardów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • meble drewniane i fornirowane,
  • meble tapicerowane,
  • meble do zabudowy,
  • elementy oświetleniowe,
  • tapety,
  • dekoracje.

Różnimy się jednak tym, że cała oferta jest elastyczna, daje się dowolnie zmieniać. Tworzymy również zupełnie nowe meble, najchętniej w oparciu o projekty, ale także wzorując się na proponowanych przez Państwa inspiracjach lub gotowych bryłach.

Showroom

Naszym głównym miejscem pokazowym jest oczywiście nieskończona przestrzeń Internetu. Nasza strona internetowa pełni rolę wizytówki, witryny sklepowej i samego sklepu. Umieszczamy tam standardowe produkty ( które zawsze można zmienić ), nasze inspiracje i realizacje. Katalog www to zarówno sklep internetowy jak i pomoc przy obsłudze klienta.

Tych jednak, którym nie wystarczają zdjęcia i wizualizacje, zapraszamy do naszego Studio. Na niewielkiej przestrzeni chcemy pokazać przykładowe elementy z naszej oferty, dzięki którym będziecie mieć Państwo wyobrażenie o stylu i jakości wykonania naszych produktów. W tym miejscu oddajemy również do dyspozycji wzorniki, próbniki wybarwień i kolorów, dzięki którym stworzymy „meble na miarę Twoich potrzeb".