Transport

Wszystkie meble wolnostojące możesz odebrac w naszym studiu. Jeśli okaże się, że meble będa np. za duże możesz zamówić usługę transortową w studiu Dom na Wymiar. Cena usługi zależy od odległości, objętości zakupionych mebli, ilości osób potrzebnych do transportu, specyficznych warunków dotyczących miejsca dostawy. Zwyczajowo na terenie Warszawy, koszt transportu dla zamówienia obejmującego np. sofę wynosi ok. 150 zł. W tej cenie ekipa transportowa, dowiezie towar pod wskazany adres, wniesie go do środka, rozpakuje, zmontuje i zabierze wszystkie opakowania

Montaż i instalacja

Niektóre z zamawianych u nas mebli mogą wymagać montażu i instalacji. Zakres i cena usługi każdorazowo ustalana jest na etapie zamówienia. Montażem zajmują się osoby wykwalifikowane i posiadające stosowne umiejętności i uprawnienia. Po skończeniu prac, miejsce montażu zostanie uprzątnięte.

W zależności od ustaleń usługa taka może obejmować:

 • montaż i ustawienie i dopasowanie mebli w zabudowie
 • montaż, ustawienie i zawieszenie szafek kuchennych
 • montaż blatów wraz z wycięciem otworów pod zlew i płytę
 • montaż i podłącznie oświetlenia
 • montaż i podłącznie zlewu i baterii
 • instalacja i podłącznie sprzętów gospodarstwa domowego

Pytania?

Jeśli masz pytania napisz do nas lub zapoznaj się z naczęstszymi odpowiedziami poniażej


pozyczki online
 • Czym zajmuje się Dom na Wymiar ? +

  Naszym głównym celem jest stworzenie kompleksowej oferty mebli drewnianych, mebli tapicerowanych, oraz dodatków wnętrzarskich, takich jak lampy, abażury, tapety i dekoracje. Opierając się głównie o stronę internetową możemy zaproponować te elementy w atrakcyjnych cenach i w krótkich terminach
 • Jakie meble proponuje Dom na Wymiar ? +

  Specjalizujemy się w meblach drewnianych wykonywanych na zamówienie i pod specjalne projekty. Możemy również wykonać meble z innych materiałów, takich jak forniry, mdf lub płyta stolarska. Proponujemy również meble tapicerowane, takie jak sofy, narożniki, fotele i krzesła. W ofercie są również łóżka i materace.
 • Jakie meble drewniane oferuje Dom na Wymiar ? +

  Proponujemy meble wykonane z litego drewna, szczególnie dębu, olchy, buku lub jesionu. Opieramy się na kilku standardowych kolekcjach mebli drewnianych, ale chętnie realizujemy projekty mebli, a nawet odtwarzamy meble z fotografii.
 • Jakie meble tapicerowane oferuje Dom na Wymiar +

  W naszej ofercie znajdują się meble tapicerowane materiałami i skórami. Szeroką ofertę narożników, sof i foteli, uzupełnia wybór krzeseł, łoży i puf. Dodatkowo proponujemy materace i stelaże oraz dodatki takie jak poduszki i kapy.
 • Jakie dodatki wnętrzarskie i dekoracje oferuje Dom na Wymiar ? +

  Jako dodatki wnętrzarskie, proponujemy przede wszystkim lampy i abażury, które można zamówić w różnych wymiarach, kształtach i kolorach. Oferujemy również szeroki wybór tapet, zarówno zwykłych jak i fototapet. Całość uzupełniają dekoracje stylowe, takie jak zegary, świeczniki, serwetki i lampiony. Proponujemy również obrazki i reprodukcje, które świetnie wypełnią każde wnętrze.
 • Czy meble można zamawiać w różnych kolorach ? +

  Oczywiście, każdy proponowany przez nas mebel możemy dowolnie wybarwić, korzystając z gotowych kolorów, jak również dopasowując kolory drewna w oparciu o próbkę dostarczoną przez klienta. Należy jednak pamiętać, że drewno jest naturalnym materiałem i mogą wystąpić drobne różnice między próbką a gotowym meblem drewnianym.
 • Czy drewno może pękać ? +

  Drewno jest materiałem naturalnym, dlatego meble z drewna mogą „pracować”. Nasze meble wykonujemy jednak ze specjalnie dobranego drewna, odpowiednio sezonowanego i suszonego. Ogranicza to do maksimum możliwość pracy drewna, jednak nie wyklucza go w 100%.
 • Jak dbać o meble drewniane ? +

  Meble drewniane oferowane przez Dom na Wymiar, są odpowiednio zabezpieczone lakierem, należy jednak pamiętać, że drewno jest materiałem naturalnym i warto stworzyć mu odpowiednie warunki. Przede wszystkim dbać o stałe poziomy temperatury i wilgotności powietrza, oraz izolować meble drewniane np. przy podawaniu gorących posiłków (wystarczą zwykłe podkładki kuchenne ). Odpowiednie zadbanie
 • Jakie kolekcje mebli drewnianych oferuje Dom na Wymiar ? +

  Oferujemy kilka kolekcji mebli drewnianych, przede wszystkim w prostej, nowoczesnej formie, ale również meble klasyczne z ciekawymi frezami i zdobieniami. W naszej ofercie znajduje się również kilkanaście propozycji mebli drewnianych nie będących kolekcjami, takich jak biblioteki, meble do zabudowy czy szafy wnękowe i garderoby.
 • Czy Dom na Wymiar współpracuje z projektantami i architektami wnętrz ? +

  Oczywiście bardzo chętnie pracujemy z projektantami i architektami wnętrz. Dzięki elastycznej i kompleksowej ofercie, oraz atrakcyjnym cenom i terminom realizacji zamówień, możemy sprostać praktycznie każdemu zleceniu. Projektantom i architektom wnętrz oferujemy również wysokie prowizje, elastyczne podejście do współpracy ( akceptujemy faktury, rachunki i umowy zlecenie lub o dzieło ), oraz pomoc w
 • Czy można zobaczyć meble proponowane przez Dom na Wymiar ? +

  Oczywiście naszych klientów zapraszamy do naszego Salonu (szczegóły w zakładce Kontakt). Na 120 m2 pokazujemy przykładowe propozycje naszych mebli drewnianych, mebli tapicerowanych oraz dodatków, tj. lampy, tapety, obrazy. Ze względu na ograniczoną powierzchnie możemy prezentować tylko elementy naszych kolekcji, ale dzięki temu proponujemy je zawsze w atrakcyjnych cenach.
 • Czy Dom na Wymiar oferuje rabaty na zakupy ? +

  Tak jak cała oferta również cena jest elastyczna i zależy przede wszystkim od wartości całkowitych zakupów, ale również od możliwości finansowych naszych Klientów. Jeśli np. spodobają się Państwu meble drewniane, ale cena będzie zbyt wysoka, zaproponujemy rozwiązanie, które skutecznie dopasuje ofertę do możliwości finansowych.
 • Czy Dom na Wymiar oferuje transport mebli ? +

  Oczywiście, współpracujemy z kilkoma, sprawdzonymi i profesjonalnymi firmami transportowymi, których usługi są również atrakcyjne cenowo. Na życzenie, możemy zająć się kompleksowo transportem zakupionych mebli, włącznie z ich wniesieniem, montażem i ustawieniem. Odpłatnie możemy również odebrać stare meble, lub przewieźć je we wskazane miejsce.
 • Ile kosztuje transport ? +

  Koszty transportu są zawsze ustalane indywidualnie w zależności od ilości mebli, odległości itp. Dom na Wymiar oferuje swoim klientom, przy zakupach powyżej 5000 zł, darmowy transport ( z wniesieniem, montażem i ustawienie mebli ) na terenie Warszawy.
 • Jaką gwarancję oferuje Dom na Wymiar na zakupione meble ? +

  Gwarancji na zakupione meble udziela producent mebli, a ich postanowienia obejmuje karta gwarancyjna przekazywana razem z meblami, oraz Ustawa o specjalnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 r.
 • Czy wszystkie meble prezentowane na stronie internetowej Dom na Wymiar są dostępne ? +

  Większość naszych produktów wykonujemy na zamówienie, tak więc wszystkie prezentowane meble są możliwe do zamówienia. Terminy realizacji są różne dla wszystkich produktów i określane są indywidualnie przy zamówieniu. Należy jednak pamiętać, że również w tej kwestii pozostajemy elastyczni i w szczególnych sytuacjach, możemy dopasować termin do potrzeb klienta.
 • Jak skontaktować się z Dom na Wymiar ? +

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, poprzez formularz kontaktowy lub osobistych odwiedzin naszego Salonu. Prosimy jednak pamiętać, że z racji dużej ilości obowiązków nasze studio meblowe, może być zamknięte również w godzinach urzędowania, dlatego prosimy o wcześniejsze upewnienie się, że będziemy mogli Państwa gościć w odpowiadających Państwu godzinach.
 • 1